Пошук


Шукати
 
Дитячі іграшки оптом в Україні
додано 07 листопада 2011 в 11:50, кількість переглядів 93
Дитячі іграшки оптом в Україні

Інтернет-магазин OVToys пропонує дитячі іграшки оптом в Україні (Одеса).

Торговий Дім OVToys реалізує дитячі іграшки оптом (Одеса) від виробника. В інтернет-магазині OVToys завжди можна вибрати дитячі іграшки оптом для дітей будь-якого віку, для хлопчиків і дівчаток: розвиваючі іграшки, мильні бульбашки, дитячі килимки, машинки, ляльки, м'які іграшки, ігрові набори, іграшки на радіокеруванні, лего і конструктори, музичні іграшки, інструменти та багато іншого. У вас є можливість придбати дитячі іграшки оптом зі знижкою до 15%.

Купуючи дитячі іграшки оптом та інші дитячі товари оптом в інтернет-магазині OVToys, Ви отримуєте реальну економію часу: швидкий пошук, зручність оформлення замовлення, доставку та отримання товару за короткий час. Купити дитячі іграшки оптом (України) в інтернет-магазині OVToys дуже просто: зайти на сайт, визначитися з моделлю, зареєструватися, оформити замовлення.

В інтернет-магазині OVToys Ви можете вибрати і купити не тільки дитячі іграшки оптом, а й інші дитячі товари оптом - карнавальні костюми для дітей, дитячий трикотаж України, дитячі санки оптом, ліжечка, коляски, ходунки, дитячі велосипеди та інше.

Замовити дитячі іграшки оптом в Україні Ви можете, звернувшись до нас за тел.: +38 048 729 65 25, +38 093 786 66 51, або через сайт: www.ovtoys.com.ua

Тип оголошення: buy
 
Замовити
 
  • +38 (097) 513 26 XX
 

 
 
 

Оголошення «Дитячі іграшки оптом в Україні» представлено на порталі Укрбізнес на дошці оголошень, в рубриці Дитячі іграшки.
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:

Написати повідомлення
 
 

Зробити замовлення
 
 

Написати пропозицію
 
Досьє