Пошук


Шукати
 
Дитячі санки оптом, карнавальні костюми оптом
додано 07 листопада 2011 в 12:17, кількість переглядів 83
Дитячі санки оптом, карнавальні костюми оптом

Інтернет-магазин OVToys реалізує дитячі санки оптом та карнавальні костюми оптом, Україна, від виробника.

Торговий Дім OVToys пропонує вибрати в інтернет-магазині дитячі товари оптом - якісні дитячі санки, з різних матеріалів, різних кольорів, для дітей будь-якого віку, а також карнавальні костюми для дітей від 2 до 8 років. Замовляючи санки оптом та карнавальні костюми оптом в інтернет-магазині, Ви отримуєте можливість придбати ці дитячі товари зі знижкою до 15%.

Купити дитячі санки оптом та карнавальні костюми для дітей в інтернет-магазині OVToys дуже просто: зайти на сайт, визначитися з моделлю товару, зареєструватися, оформити замовлення.

Торговий Дім OVToys пропонує вибрати і купити не тільки дитячі санки оптом та карнавальні костюми для дітей. В інтернет-магазині представлені в широкому асортименті та інші дитячі товари оптом: дитячий трикотаж Україна, дитячі іграшки оптом, ліжечка, коляски, ходунки, горщики і ванночки, електромобілі, спортивні товари, дитячі велосипеди та інше.

Замовити дитячі санки оптом та карнавальні костюми (Одеса) Ви можете, звернувшись до нас за тел.: +38 048 729 65 25, +38 093 786 66 51, або через сайт: www.ovtoys.com.ua

Тип оголошення: buy
 
Замовити
 
  • +38 (097) 513 26 XX
 

 
 
 

Оголошення «Дитячі санки оптом, карнавальні костюми оптом» представлено на порталі Укрбізнес на дошці оголошень, в рубриці Дитячий відпочинок, дозвілля і розваги дітей.
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:

Написати повідомлення
 
 

Зробити замовлення
 
 

Написати пропозицію
 
Досьє